ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

2 квітня відбулася настановча нарада щодо організації та проведення виробничих практик: «З додаткової кваліфікації» і «Безперервної», а також ряду інших важливих питань, які на даному етапі необхідно з’ясувати.

Зі вступним словом до студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» звернувся директор коледжу Юрій Михайлович Москаленко.

Завідувач педагогічного відділення Тетяна Вікторівна Полякова розповіла про особливості закінчення 2020-2021 навчального року, організацію і проведення літньої екзаменаційної сесії, державної підсумкової атестації.

Керівник практики Марта Ярославівна Чупровська ознайомила студентів із наказами щодо організації та проведення практики, здійснила розподіл студентів по школах.

Голова циклової комісії Катерина Іванівна Гоцуляк наголосила на необхідності дотримання карантинних вимог під час проходження практики.

Керівники – методисти практик виступили з методичними рекомендаціями (Павелко Р.О., Кравченко І.М., Гой Н.В.)

Також на зустрічі були присутні представники кафедр університету, які провели роз’яснювальну роботу щодо подальшого навчання випускників коледжу в університеті для здобуття ступеня бакалавра. (Оліяр М.П., Ілійчук Л.В., Гасюк М.Б., Лазарович О.М.).