ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ СЕКЦІЇ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

31 березня відбулася звітна онлайн – конференція секції «Початкова освіта» на тему «Пріоритетні напрями розвитку дистанційного навчання в умовах карантину».

Із привітальним словом до учасників звернулася завідувач педагогічного відділення Тетяна Вікторівна Полякова.

Голова циклової комісії Катерина Іванівна Гоцуляк ознайомила із новим професійним стандартом вчителя початкових класів.

Цікавими, змістовними та актуальними були доповіді студентів спеціальності «Початкова освіта».

Зокрема, учасники конференції мали змогу продемонструвати своє ім’я жестовою мовою, під керівництвом доповідачів Соломії Жаб’юк та Соломії Телюк (студенти спеціалізації «Корекційна освіта»). Задумувались над питанням «В якій країні ви б хотіли навчати свою дитину?» (Катерина Мельник). Слухали поради щодо правильної організації дистанційного навчання у школах (Вероніка Сенко, Лілія Глушко).

Двогодинна зустріч завершилась врученням сертифікатів, на жаль онлайн.