НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

Протягом тижня студенти 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» здобували неформальну освіту під керівництвом викладача Гоцуляк К.І. на платформі «Дія. Цифрова освіта».

Бажаючі мали змогу переглянути освітній серіал «Медіаграмотність у часи пандемії».

Студенти із захопленням засвоювали навчальну програму, проходили тестування, із коротких відеороликів дізнались багато корисного матеріалу, побачили відомих зірок, які відповідали на запитання.

Особливо актуальним було відео про те, як розрізнити фейки від правдивих новин, які головні прийоми медіаманіпуляції, чому так легко потрапити в пастку медіабрехні та якими є загальні правила перевірки інформації.

Оскільки заохоченням для отримання сертифікату була відмінна оцінка з педагогіки, то з групи ПО-22 всі студенти засвоїли медіаграмотність на високому рівні, з ПО-24 – тільки в однієї студентки виникли труднощі із проходженням навчання.

Решту груп здобували неформальну освіту по можливості.

Для того, щоб пройти певний курс навчання на онлайн-платформі, необхідно просто зареєструватись.

А кого зацікавив курс «Медіаграмотність у часи пандемії», переходьте за покликанням https://osvita.diia.gov.ua/courses/mediagramotnist-u-casi-pandemii