ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ПОЧАТКОВА ОСВІТА”

Відповідно до  плану роботи циклової комісії, відбулася зустріч з випускниками спеціальності “Початкова освіта”. Подія була цікавою та корисною  для всіх учасників. А саме: адміністрації коледжу (Москаленко Ю.М., Полякова Т.В., Ликтей Л.М. та Гоцуляк К.І.) та студентів 3-4 курсів.

Вчителі початкових класів ліцею №25 Івано-Франківської міської ради Маланій Ірина та Павлушинська Світлана поділилися досвідом: розповіли про свої успіхи, труднощі, методи навчання та виховання і  способи вирішення різних педагогічних завдань.

А також обговорили актуальні питання у сфері початкової освіти, зокрема, інноваційні методики навчання, надали  поради та рекомендації для майбутніх вчителів початкових класів щодо підготовки до роботи в школі, ефективної взаємодії з учнями та батьками.

Зустріч  стала можливістю для випускників спеціальності “Початкова освіта” побудувати мережу контактів у галузі освіти, знайти партнерів для спільних проєктів та отримати підтримку від колег.