СОНЯЧНІ СЕРЦЯ

Студенти III та IV  курсів спеціальності “Початкова освіта” (спеціалізація “Корекційна освіта”) разом із   викладачами  Сидорів Лідією Михайлівною та Гоцуляк Катериною Іванівною відвідали заклад для дітей з особливими освітніми потребами, який фунціонує при монастирі Святого Йосифа.

Саме тут допомагають  зрозуміти, що кожна людина, хай якою була б її особливість, є безцінною, заслуговує любові, поваги та права на самореалізацію.

Дотримуючись чіткого розпорядку дня, кожна дитина по черзі працює у сонячній пекарні, яка функціонує при закладі.

Наші здобувачі провели у центрі спільне заняття із дітьми. Під час якого вирізали наліпки і прикріплювали їх на  велике серце. Студенти допомагали вихованцям і у спільній взаємодії допомогли дітям відчути себе потрібними. Кожній такій дитині потрібно створювати простір, у якому вона зможе розкритися і проявити любов сонячного серця.