Використання ІКТ в освітньому процесі ЗПО

«Використання ІКТ в освітньому процесі ЗПО» — тема відкритого заняття із дисципліни «Сучасні інформаційні технології в початковій школі», яке було проведено викладачем вищої категорії, к.п.н. Тетяною СТАМБУЛЬСЬКОЮ зі студентками-четвертокурсницями.

На занятті було розглянуто можливості використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній діяльності педагога, зокрема: цифрові освітні застосунки, додатки для розробки тестів, завдань, вікторин; програми для роботи з інфографікрю та презентаціями (Piktochart, Venngage, Creately, Canva); онлайн-інструменти для створення ігрових вправ (Learning Apps, Kahoot!) тощо.

Здобувачі фахової передвищої освіти виявили зацікавленість, активність та продемонстрували свою вправність у використанні СІТ.