ЗАХИСТ ПРАКТИКИ ІЗ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “КОРЕКЦІЙНА ОСВІТА “

8 червня відбувся захист виробничої (педагогічної) практики студентів четвертого курсу Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ імені Василя Стефаника, майбутніх педагогів початкової освіти (додаткова кваліфікація «Корекційна освіта»).

За період практики здобувачі освіти мали змогу адаптувати свої теоретичні знання, практично попрацювати з дітьми з особливими освітніми потребами. Ними було успішно апробовано навички налагодження особистого контакту, реалізації індивідуального підходу, формування довіри, налагодження ефективного спілкування. особливої уваги заслуговують спроби проведення корекційно-розвиткових занять.

Даний вид практики дав можливість відчути колорит педагогічної діяльності, атмосферу шкільного життя, краще вивчити аспекти інклюзивного навчання, збагатив позитивним досвідом та вміннями.

Студентам вдалося реалізувати та виконати усі поставленні завдання.

Про успішність та ефективність проведеної роботи здобувачів освіти свідчать позитивні відгуки асистентів вчителя ліцею №23 імені Романа Гурика – Ірини Самвелівни Закарян-Гнеушевої та Руслани Русланівни Мозіль.