Захист курсових проєктів з додаткової кваліфікації “Англійська мова” студентів 4 курсу спеціальності “Початкова освіта”

9 червня  в онлайн-форматі відбулась конференція-захист курсових проєктів з додаткової кваліфікації “Англійська мова”  студентів 4 курсу спеціальності “Початкова освіта” (викладачі Кравченко І.М. та Поміркована Т.В.). Курсовий проєкт є важливою складовою у підготовці студентів, оскільки ця самостійна навчально-пізнавальна робота відображає рівень теоретичних та практичних навичок, набутих  студентами упродовж всього періоду навчання. Курсовий проєкт як наукове дослідження має бути актуальним та відповідати вимогам сучасності, саме тому тематика курсових проєктів що пропонуються  студентам, постійно оновлюється. Під час захисту курсових проєктів студенти продемонстрували високий рівень теоретичних знань, умінь самостійного педагогічного аналізу та обґрунтування методичних проєктних розробок,   навичок самостійної дослідницької роботи.

Своїми враженнями поділилась студентка групи ПО-45 Тонюк Марина: «Одноманітно, нудно, нецікаво  – однозначно НЕ про сьогоднішню конференцію, адже теми, що їх вибрали студенти, були сучасними, нинішніми, «на часі»., зокрема «Формування інформаційно-комунікаційної компетентності учнів початкової школи на уроках іноземної мови», «Рухливі ігри на уроках англійської мови у початковій школі», «Гра як засіб оптимізації формування лексичної компетенції учнів початкової школи» та багато інших. Презентація про кожну курсову роботу містила корисну інформацію та зразки унаочнення. Однією з учасниць була я – Тонюк Марина, студентка групи ПО-45, виступаючи з темою «Нетрадиційні форми організації навчання та їх використання у сучасній школі».  Атмосфера конференції дозволила мені у повній мірі висловити бажане і отримати від доповіді позитивні емоції, відкласти їх в «шухляду приємних спогадів»

Керівник-методист Кравченко І.М.