НАСТАНОВЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇЇ ТА ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ

Відбулася настановча нарада з питань організації і проведення навчальної практики «Спостереження за роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі» та виробничої практики «Позакласна та позашкільна виховна робота в школі» студентів третього курсу спеціальності 013 Початкова освіта.

Керівник практики Марта Ярославівна Чупровська ознайомила із наказом та здійснила розподіл студентів по школах.

Керівник – методист Гой Н.В. ознайомила з методичними рекомендаціями щодо проходження спостережливої практики.

Голова циклової комісії спеціальності «Початкова освіта» Гоцуляк К.І. провела інструктаж по техніці безпеки та наголосила на необхідності дотримуватися вказівок щодо дій під час повітряних тривог.

Керівник-методист Червінська І.Б. ознайомила з особливостями організації практики в умовах воєнного стану та порадами щодо проведення виховних заходів під час проходження виховної практики.

Також на нараді були присутні завідувач педагогічного відділення Ликтей Л.М., керівник-методист з педагогіки Довбенко С.Ю., керівник-методист з психології Максимчук Г.М. та керівники–методисти: Стамбульська Т.І., Прокопів Л.М., Терновська І.І., Багрій М.А..