Захист практики спеціалізації “Інформатика”

03.06.2022 у групи ПОІк-4 відбувся захист практики зі спеціалізації “Інформатика”. Педагогічну практику пройшло 30 студентів: 14 у ліцеї №25 м.Івано-Франківськ, 1 — у ліцеї №17, та 15 студентів проходило практику за місцем проживання.
Майбутні вчителі мали змогу показати свої напрацювання за час проходження практики та поділитися своїми враженнями.
Впродовж проходження практики студенти мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою шкіл, використовувати різні методики навчання, дослідити особливості роботи з учнями на уроках інформатики. Підготовка до уроків була кропіткою і відповідальною. Практиканти відповідально розробляли конспекти уроків, упевнено застосовували нову техніку, добирали та створювали програмні дидактичні засоби, використовували програмне забезпечення ПК задля того, щоб зробити уроки та виховні заходи більш цікавими та продуктивними завдяки засобам СІТ, тобто навчилися методично грамотно планувати уроки. Для себе студенти-практиканти винесли також важливі уроки: стосунки з учнями потрібно засновувати на принципах взаєморозуміння, поваги і любові, дотримуватися педагогічної етики, постійно працювати над вдосконаленням свого професійного та методичного рівнів. Звісно, виникали й труднощі, але завдяки керівнику практики Тетяні Ігорівні легко долали їх. Дякуємо керівництву коледжу за можливість реалізувати себе, використати набуті знання та навчитись правильно передати їх учням. Також дякуємо Марті Ярославівні Чупровській за присутність на захисті практики, за те, що дала настанови та підтримала нас!
Ми впевнені, що отриманий досвід буде саме тим найвагомішим слідом, який відіб‘ється на нашій професійній діяльності.