НАСТАНОВЧА НАРАДА З ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

11 квітня відбулася настановча нарада з питань і організації проведення практик «З додаткової спеціалізації» та  «Безперервна».

Керівник практики Марта Ярославівна Чупровська ознайомила студентів 4 курсу із наказом щодо розподілу по школах міста та Івано-Франківської області.

З методичними рекомендаціями щодо проведення уроків зі спеціалізацій ознайомили викладачі – методисти. Зокрема, спеціалізація «Англійська мова» – Поміркована Т.В., спеціалізація «Корекційна освіта» – Сидорів Л.М., спеціалізація «Інформатика» – Стамбульська Т.І., спеціалізація «Хореографія» – Павелко Р.О.

З переліком документації та звітними матеріалами по Безперервній практиці ознайомила Гоцуляк К.І.

Також на зустрічі були присутні: завідувач Педагогічного відділення Полякова Т.В. та викладачі-методисти – Гой Н.В., Прокопів Л.М., Плетеницька Л.С., Стасіцька М.В., Довбенко С.Ю., які висловили свої побажання та пропозиції щодо проходження практик.

Війна підштовхує нас до вміння адаптуватись до нових умов та шукати нові можливості.