Протидія гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу в Україні

Сучасне суспільство живе в умовах глобального зростання обсягів виробництва й споживання інформації, що потребує глибокого осмислення.
Зараз, як ніколи, перед Україною постає питання протидії гібридним загрозам  та інформаційно-пропагандистському впливу. Звідси випливає причина актуальності медіаосвіти, яка полягає в тому, що інформаційна революція зробила наше сприйняття світу значною мірою залежним від того, як його подають медіа.

Студентка-практикантка Винничук Марія провела виховний захід для студентів групи ПОк-32 на тему: “Протидія гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу в Україні”. Вона вміло висвітлила поняття медіаграмотності, надала рекомендації, як не стати жертвою кібератак, запропонувала завдання на визначення пропаганди, маніпуляції та фішингу. Студенти, разом зі своїми наставниками К.І. Гоцуляк та Т.І. Стамбульською, почерпнули для себе багато цінної інформації та практичних порад.