ЗАХИСТ ПРАКТИКИ «БЕЗПЕРЕРВНА» СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

Завершився ще один підсумковий етап освітнього процесу для наших випускників.

Студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» успішно захистили виробничу практику «Безперервна».

Під час онлайн-захисту практиканти висловили подяку директору коледжу Юрію Михайловичу Москаленку, керівнику практики Марті Ярославівні Чупровській за організацію, направлення і проходження практики у кращих школах міста Івано-Франківська. Також подякували керівникам-методистам, зокрема, Світлані Юріївні Довбенко, Наталі Василівні Гой, Катерині Іванівні Гоцуляк, Любов Миколаївні Прокопів, Оксані Петрівні Цюняк, Наталії Юріївні Никорак  за надані методичні рекомендації та консультації до проведення уроків.

Варто відмітити, що наші випускники володіють інноваційними технологіями навчання і професійно зростають. Саме проходження практики дало їм можливість усвідомити що вони обрали саме ту професію.