ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

21.05.2021 відбулася онлайн презентація спеціальності «Початкова освіта». З привітальним словом виступила завідувачка Педагогічного відділення Полякова Тетяна Вікторівна. Вона ознайомила абітурієнтів та їхніх батьків з умовами вступу до коледжу, правилами подачі документів, особливостями роботи приймальної комісії.

Детальніше про спеціальность розказала голова циклової комісії професійної та практичної підготовки

К.І. Гоцуляк.

Випускниця коледжу Анастасія Павлюк поділилася з абітурієнтами своїми емоціями, поглядами, думками щодо навчання в нашому закладі.

Абітурієнти з цікавістю сприймали інформацію, активно долучалися до спілкування. Ставили питання, на які отримували кваліфіковані відповіді від учасників онлайн – зустрічі, зокрема, Т.В. Гоцанюк – відповідальний секретар ПК, викладач коледжу; Н.І. Копцюх – технічний секретар ПК, викладач коледжу; Р.О. Павелко – технічний секретар ПК, викладач коледжу, Т.Р. Бедрій – начальник інформаційного відділу університету, викладач коледжу.

Дякуємо всім за зустріч!

Запрошуємо до нас на навчання!!!