ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Сьогодні відбулася зустріч випускників спеціальності “Початкова освіта” з студентами III курсу.
Присутні  також були заступник директора з виховної роботи Полякова Тетяна Вікторівна, завідувач педагогічного відділення Ликтей Людмила Миколаївна, голова циклової комісії Гоцуляк Катерина Іванівна, викладач Сороколіта Ольга Володимирівна.

Наші випускники продемонстрували свій шлях успіху після закінчення коледжу до успішної кар’єри.

Зокрема, Борищак Анна Володимирівна зараз працює у науковому  відділі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Вона зазначила, що знання та практичні навички з багатьох предметів знадобилися їй у кар’єрі.

Випускниця минулого року Горова Ліліана зараз працює Початковій школі № 26,  разом із студенткою IV курсу Василів Олею, яка працює асистентом вчителя,  провели  фізкультхвилинку та комплекс вправ ,  які  використовують під час роботи у 1-му класі.

Випускники висловлювали слова вдячності адміністрації та викладачам коледжу за потрібні настанови, які знадобилися їм у житті та вирішили, що такі зустрічі необхідні для встановлення взаємозв’язку і обміну досвіду.