ОНЛАЙН-ВИСТАВКА «КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ»

Любов до творчості живе в кожному серці… КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ, а світ рятують українські Захисники і Захисниці! На шляху до Перемоги кожен виконує свою роботу. Незважаючи на складний воєнний час, в якому живемо, кожен із нас робить все можливе заради ПЕРЕМОГИ. Наша талановита молодь – незламна й нескорена!

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника активно працюють на заняттях з методики трудового навчання з практикумом (викладач Оксана Цюняк), втілюючи свої мрії про мирне й щасливе майбутнє нашої держави у композиціях, які виконують у різних техніках.

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку “КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ”, де представлено кращі роботи третьокурсників.

Краса врятує світ, я точно знаю.
Поглянь на ці малюнки і повір!
На нашій виставці усіх-усіх вітаю.
І знаю: буде в світі щастя й мир!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ДЯКУЄМО ЗСУ за те, що маємо можливість творити красу!!!

Слава Україні!💙💛