Група ПО-12 у театрі!

На початку жовтня згідно з анонсованою афішею Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка відбулася вистава «Солодка Даруся».

Кілька слів про враження наших  студенток.

«Деякі з нас були в театрі вперше, відтак ми залишилися цілком задоволеними. Вистава справила на нас дуже хороші та глибокі враження. Вона піднімає актуальні й на даний час суспільно-філософські проблеми. Актори дуже вдало відобразили буденність людей середини ХХ століття на території України, яка була в складі Радянського Союзу. Головна героїня, Даруся — дівчина зі складним минулим, але вона, борючись зі своїми власними привидами, намагається не звертати увагу на насмішки сусідів і знайти собі місце в світі. Незважаючи на свою ваду вона закохується і в якійсь мірі це стає для неї своєрідним прихистком.

Вистава на прикладі показує наскільки різними можуть бути цінності людей різних станів.

«Солодка Даруся» — це надзвичайно цікава і зворушлива історія, яку ми з дівчатами рекомендуємо подивитися кожному, щоб насолодитися чудовою грою акторів і магічною атмосферою, в яку поринаєш як тільки починається вистава».

Струк Яна, студентка групи ПО-12

Куратор групи — Стамбульська Тетяна Ігорівна.