Настановча нарада з питань організації виробничих практик студентів 4 курсу спеціальності Початкова освіта

13 квітня відбулася настановча нарада з питань організації виробничих практик «З додаткової кваліфікації», «Безперервна» студентів четвертого курсу спеціальності 013 Початкова освіта.

Керівник практики коледжу Чупровська Марта Ярославівна ознайомила з наказом та здійснила розподіл по школах. Також вказала на основні вимоги щодо проходження практики студентами. Зокрема, про кількість проведених уроків та виховних заходів, а також про необхідність відображення своєї діяльності у групі Фейсбук.

На зустрічі були присутні завідувач педагогічного відділення Ликтей Л.М., голова циклової комісії Гоцуляк К.І., а також керівники- методисти: Баранецька З.М., Довбенко С.Ю., Гой Н.В., Кравченко І.М., Павелко Р.О., Поміркована Т.В., Прокопів Л.М., Стамбульська Т.І., Цюняк О.П..

Викладачі ознайомили студентів із особливостями проведення практики по спеціалізаціях в умовах воєнного стану та провели інструктаж з дотримання правил поведінки під час повітряної тривоги.