ЗАХИСТ ПРАКТИКИ

6 жовтня 2022 року студентки групи ПОк-34 мали змогу захистити матеріали своєї педагогічної практики. На захисті були присутні керівники-методисти Стамбульська Тетяна Ігорівна та Гой Наталія Василівна, керівник-методист з психології Максимчук Ганна Миколаївна, а також Чупровська Марта Ярославівна.
Цей місяць практики дав нам змогу ознайомитись із майбутньою професією, дізнатись чи правильним шляхом ми йдемо, застосувати свої знання за два роки навчання в коледжі. Своїми враженнями і результатами ми поділилися за допомогою презентацій та відео. Кожна мала право сказати свою думку, підвести підсумки.
Основною тезою цього захисту стала фраза Сухомлинського: «Програми в усіх школах одні й ті ж, підручники однакові, але школи різні, тому що різні вчителі. Школа – це передусім учитель. Особистість учителя – наріжний камінь виховання.»