РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

Відбулося засідання Циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Початкова освіта»).

Голова робочої групи ОПП – Гоцуляк Катерина Іванівна ознайомила з результатами громадського обговорення ОПП.

Оскільки основним питанням порядку денного було обговорення освітньо – професійної програми «Початкова освіта» освітньо – професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр», то на зустріч були запрошені рецензенти, які детально проаналізували документ. А також внесли свої пропозиції та зауваження.

Зокрема, виступили Оліяр Марія Петрівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету, Червінська Інна Богданівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету, Василик Микола Дмитрович – директор ліцею №23 імені Романа Гурика, Чміль Дмитро Констянтинович – директор ліцею №18 Івано-Франківської міської ради, Якимів Світлана Миколаївна – директор ліцею №25 Івано-Франківської міської ради, наші стейкголдери.

Крім того, на засіданні були присутні директор Івано-Франківського фахового коледжу – Москаленко Ю.М., заступники директора: Чупровська М.Я. та Полякова Т.В., завідувач педагогічного відділення Ликтей Л.М., а також усі члени циклової комісії та члени робочої групи ОПП.

Після обговорення одноголосно прийнято рішення врахувати усі зауваження до ОПП спеціальності, пропозиції щодо компетентностей та результатів навчання внести до ОПП.

Остаточний варіант освітньо-професійної програми «Початкова освіта» спеціальності «Початкова освіта» подати на експертизу навчально-методичного відділу та розгляду Науково-методичною радою університету.