Захист польової практики

10 червня відбувся захист навчально-польової практики з основ природознавства та краєзнавства у студентів 2 курсу спеціальності “Початкова освіта”.

На конференції були присутні Чупровська Марта Ярославівна та  керівники практики: Гоцуляк Катерина Іванівна, Стасіцька Мар’яна Василівна, Гой Наталя Василівна та Сороколіта Ольга Володимирівна.

Хочемо подякувати їм за цінні методичні вказівки під час проходження практики.
Наша практика пройшла творчо та цікаво. Ми застосували отримані з природознавства знання в своїй практичній діяльності, отримали певний досвід, дізналися багато нового про свій край. Ми ознайомилися з комплексними методами дослідження рослин, правилами збирання, вивчення, а також виготовлення гербарію. Здобуті знання, навички та досвід пригодяться нам як майбутнім педагогам.

Студенти 2 курсу спеціальності “Початкова освіта”