ЗАХІД-РЕКВІЄМ «НЕБЕСНА СОТНЯ – АНГЕЛИ МАЙДАНУ»

17 лютого 2022 року відбувся захід-реквієм присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Організатори заходу – професорка кафедри педагогіки початкової освіти Оксана Цюняквикладач, методист Івано-Франківського фахового коледжу Людмила Ликтей; доцентки кафедри педагогіки початкової освіти Світлана Довбенко, Марія Копчук-Кашецька.

У своєму виступі Оксана Цюняк зазначила, що Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що герої зробили для нас. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які  втратили своїх синів і дочок. Без сумніву, факел героїзму, запалений Героями Небесної Сотні й далі горить і буде горіти в серцях майбутніх поколінь. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!