ВИХОВНА ГОДИНА «ВОГОНЬ ШЕВЧЕНКОВОГО СЛОВА»

І став для нас Шевченко заповітом,

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім’я!

Минають роки, десятиліття, століття, але не гасне в серцях українців глибока шана до Великого Кобзаря. 9 березня 2021 року студенти спеціальності «Початкова освіта» (група  ПО-21) Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника під керівництвом куратора групи Оксани Цюняк провели виховну годину «Вогонь Шевченкового слова».

Студенти декламували поезії, слухали пісні на вірші Тараса Шевченка у виконанні сучасних гуртів, переглядали фрагменти фільмів про долю Кобзаря. Значення його слова для нас особливе. Своїм вогненним словом Шевченко показав шляхи національного відродження, навчив шанувати самих себе. І з таким вогнем у серці, як у Шевченка, ми маємо відроджувати прекрасну українську землю  – нашу Вітчизну! Традиційно, завершився захід звучанням його невмирущого «Заповіту».

Вогонь запалений Тарасом,

У нашім серці не погас –

Він став над простором і часом

Він будить нас, він кличе нас!