Вітаємо переможців!

Студенти Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ ім. В. Стефаника, спеціальності “Початкова освіта”, взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт, членів МАНУМ у 2020-2021 навчальному році.

Під керівництвом викладача Івано – Франківського фахового коледжу, доцента Плетенецької Лідії Степанівни, студентки здобули перше місце.

Серед них Андрусяк Юлія «Моделюваня змісту освітнього просторуздобувачів освіти за допомогою арт-терапії»

Гальчак Андріана «Соціально-економічна діяльність фахівців початкової освіти з родинами дітей з особливими освітніми потребами»

Жабляк Юлія «Використання креативної педагогіки при моделюванні змісту освітнього простору здобувачів освіти»

Мельник Катерина «Сучасні аспекти розвитку порівняльної педагогіки в країнах Європи»

Захист проходив 25 лютого онлайн.

Вітаємо наших переможців!