Перегляд фільму «Захар Беркут»

Студенти І курсу спеціальності «Початкова освіта» (групи ПО-11, ПО-14) та студенти групи ПО-34 педагогічного факультету разом із викладачами С.Ю.Довбенко, Л.М.Ликтей та О.П.Цюняк переглянули фільм «Захар Беркут» – спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сейтаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті Івана Франка.

Фільм «Захар Беркут» занурює нас у багату українську культуру та торкається сакральних тем свободи, згуртованості та єдності, відданості рідним людям та проблеми вибору. Це історія про народ, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших деталей костюми та неймовірна гра акторів зачаровують і переносять нас у ті давні часи. Невипадково, що цю історію розповіли сьогодні знову, коли, як ніколи, стає актуальною фраза «У свободі наша сутність».