Засідання обласного методичного об′єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області

   
Відповідно до графіку роботиобласного методичного об′єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області 19 листопада 2024 року було проведено засідання ОМО у онлайн форматі.

    Головою  ОМО викладачів англійської мови Кравченко І.М. було проаналізовано роботу методичного об′єднання у 2023-2024 році та окреслено основні напрямки роботи на новий навчальний рік. Викладачі підтримали пропозицію щодо актуальності роботи над питанням «Професійний розвиток  викладача як складова успішного формування іншомовної комунікативної компетентності студента в умовах воєнного стану» та затвердили план роботи на 2024-2025 н.р. Одним із пріоритетних питань, що потребує уваги, є підготовка викладачів до роботи відповідно до Концепції НУШ, адже вже через два роки ми будемо працювати зі студентами,  які здобудуть базову середню освіту і будуть першими випускниками НУШ. Наше завдання не лише забезпечити студентам здобуття повної загальної середньої освіти, а й  формувати життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у  житті, навчанні та праці.

     Лідія Романишин, викладач Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, презентувала досвід участі навчального закладу у  проєкті від міжнародної програми  Erasmus+ з обміну студентів, викладачів та науковців на тему «Discovering a sustainableMindset». Колега розповіла присутнім про організаторів та  мету проєкту, його спрямування та про власну участь в етапах проєкту. Окрім того, Лідія Романишин ознайомила колег з платформою iMooX, на якій можна безкоштовно підвищити кваліфікацію та одержати сертифікат міжнародного зразка.

      У підсумку, учасниками ОМО було прийнято рішення  визнати роботу ОМО у 2023-2024 навчальному році задовільною; затвердити формат проведення обласної олімпіади з англійської мови ( у разі проведення) та оновити базу завдань олімпіади відповідно до запропонованого формату; оновити банк даних викладачів; продовжити практику вивчення   та поширення   передового  педагогічного досвіду викладання іноземної мови; постійно оновлювати базу ресурсів, спрямованих на вдосконалення фахової підготовки викладачів.                                                                                               Голова ОМО    І.М Кравченко.