ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА

Розпочала роботу ДЕК №1 спеціальності 013 Початкова освіта у складі: Якимів Світлана Миколаївна – директор ліцею №25, голова екзаменаційної комісії, наш сейкхолдер,  Плетеницька Лідія Степанівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти, спеціаліст вищої категорії, член екзаменаційної комісії, Гоцуляк Катерина Іванівна –  кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, член екзаменаційної комісії,  Пилипишак Софія Ігорівна – викладач коледжу, секретар екзаменаційної комісії.

З привітальним словом до майбутніх вчителів початкових класів звернувся директор коледжу Москаленко Юрій Михайлович, а також заступник директора – Полякова Тетяна Вікторівна та завідувач педагогічного відділення Ликтей Людмила Миколаївна.

Студентам побажали успішно скласти комплексний кваліфікаційний іспит та подальших успіхів на освітянській ниві.

За належну підготовку фахівців початкової освіти педагогічний колектив коледжу отримав подяку від ліцею №25 Івано-Франківської міської ради.