Декадник циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Початкова освіта» (11 – 22 листопада 2019 р.)

В умовах сьогодення освітній процес закладів освіти орієнтується на формування освіченої, компетентної, гармонійно розвиненої особистості, здатної до професійної діяльності. Викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Початкова освіта» головним завданням убачають не лише формування професійних компетентностей у майбутніх учителів початкової школи, а й систематичний розвиток творчих здібностей, світоглядних і поведінкових якостей особистості.Відповідно до цього одним із напрямків цієї багатогранної роботи є проведення декадника циклової комісії, що включає різноманітні заходи:

11 листопада – відкриття фестивалю-конкурсу студентських талантів. Номінація «Вокал» (координатор – спеціаліст ІІ категорії, викладач Р. О. Павелко).

12 листопада – фестиваль-конкурс студентських талантів у номінації «Художнє читання»(координатор – спеціаліст ІІ категорії, викладач Р. О. Павелко).

13 листопада – фестиваль-конкурс студентських талантів у номінації «Хореогафія»(координатор – спеціаліст ІІ категорії, викладач Р. О. Павелко).

15 листопада – галла концерт, приурочений Дню студента (координатор – спеціаліст ІІ категорії, викладач Р. О. Павелко).

18 листопада – творча зустріч-презентація поетичних збірок Володимира Присяжнюка (координатори – спеціаліст вищої категорії Л. М. Ликтей, спеціаліст вищої категорії, к.п.н. О. П. Цюняк, спеціаліст вищої категорії, к.п.н. Т. І. Стамбульська).

20 листопада – бесіда «Історичні пам’ятки Івано-Франківська» (організація походу студентів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» до Івано-Франківського обласного художнього музею (координатор – спеціаліст вищої категорії, к.п.н. К. І. Гоцуляк).

21 листопада – практичний семінар-тренінг«Ізотерапія як одна з основних технік арт-терапії у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» (координатори – спеціаліст вищої категорії, к.п.н. К. І. Гоцуляк, спеціаліст вищої категорії, к.п.н. Т. І. Стамбульська);

– практичний семінар-тренінг«Казкотерапія у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» (координатори – спеціаліст вищої категорії Л. М. Сидорів, спеціаліст вищої категорії О. В. Сороколіта).

22 листопада – лекція з практичним компонентом «Дислексія: що потрібно знати вчителю» (координатор – спеціаліст вищої категорії І. М. Кравченко);

– практичний семінар-тренінг «Види арт-терапії у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» (координатор – практикуючий психолог, арт-терапевт, тренер особистісного розвитку, спеціаліст вищої категорії,к.п.н. Г. М. Максимчук).